Мені не залишили вибору, – Сенцов написав нового листа – новини ZIK.UA

п’ятниця, 5 жовтня, 2018, 20:35 Політика

  • Читать эту новость на русском


Мені не залишили вибору, – Сенцов написав нового листа

Джерело: currenttime.tv
Джерело: currenttime.tvУкраїнський режисер, політв’язень Олег Сенцов написав листа своїй сестрі Наталі Каплан, в якому детально пояснив причини припинення голодування. Об этом сообщает koruptions.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це Каплан повідомила «Громадському».


«Я змушений завтра знятись з голодування. До відкритого листа мені додати нічого. Мене ще минулого тижня мали почати виводити з нього (з голодування, ред.). Але я трішки відтермінував, останнє обстеження показало, що «полетіли» внутрішні органи. У серці почалась аритмія з ішемією, нирки забились і в будь-який момент відмовлять, печінка збільшилась і почала розкладатись, кишечник, мозок – там все. Прикро програвати, але вибору мені не залишили, я не хочу перетворювати це все у принизливе видовище...», – йдеться у листі Сенцова Наталі Каплан.


За його словами, «прикро програвати, але вибору мені не залишили, я не хочу перетворювати це все у принизливе видовище».


Як повідомлялося, 5 жовтня Сенцов у відкритому листі заявив про припинення голодування з 6 жовтня через загрозу примусового годування. Голодування з вимогою звільнити усіх українців-політв’язнів Кремля він тримав 145 днів.


У Раді з прав людини РФ заявили, що Сенцов написав заяву про припинення голодування в присутності адвокатів.


Заступник директора Федеральної служби виконання покарань Росії Валерій Максименко заявив, що «кращі дієтологи Москви розробили для Сенцова спеціальну дієту для виведення з голодування».


Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова заявила, що припинення голодування свідчить про те, що Сенцов у критичному стані.


Нагадаємо, 16 травня, український політв’язень Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Він вимагає відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та анексованому Криму.


Тим часом акції на підтримку Олега Сенцова відбуваються в багатьох містах України і світу.


Російські журналісти, режисери, актори звернулись до президента Росії Володимира Путіна з проханням помилувати українського політв’язня.


Сам же режисер заявив, що не проситиме до Путіна про помилування.


Водночас з таким проханням звернулася його матір, однак у Кремлі дали зрозуміти, що випускати Сенцова не збираються.


Росія повинна звільнити Сенцова перш, ніж на її руках буде ще одна смерть, заявили у Держдепі США.


Європейська кіноакадемія закликала оголосити 14 серпня (три місяці від початку його голодування) Днем Олега Сенцова.


21 серпня виповнилося 100 днів з початку безстрокового голодування українського режисера. За цей час


42-річний Сенцов втратив у вазі близько 30 кг. На тлі голодування у нього загострилося хронічне захворювання серця і з’явилися проблеми з печінкою, нирками, почалася анемія, оніміння кінцівок, пульс знизився до 40 ударів на хвилину.


ООН закликала Росію негайно звільнити Олега Сенцова.


Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист і письменник, активіст Автомайдану. Після анексії Криму, затриманий ФСБ Росії за підозрою в терористичні діяльності, засуджений російським судом до 20 років на підставі сфальсифікованих звинувачень.


Читайте більше новин на тему: Олег Сенцов.
Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/10/05/meni_ne_zalyshyly_vyboru__sentsov_napysav_novogo_lysta_1421137”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя