Задовольняли свої фізіологічні потреби у сесійній залі: Разумков виставив на посміховисько нардепів Дубінського та Киву (відео)

Заяву спікера нардепи зустріли сміхом та вигуками...

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков Об этом сообщает absorber.in.ua со ссылкой на СМИ.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков закликав народних обранців не їсти, не курити і не «задовольняти будь-які фізіологічні потреби» у сесійній залі парламенту, передають Патріоти України.

«До мене звернулись народні депутати з наступним проханням: перше – зал Верховної Ради – це не їдальня, це не місце для куріння. Так само Iqos… Я не бачив у залі табличок Iqos friendly. Так само я звертаюсь до всіх: у залі Верховної Ради не треба задовольняти будь-які інші фізіологічні потреби», — заявив Разумков, напевно маючи на увазі зокрема інцидент, який стався з Іллею Кивою 2 жовтня.

Заяву спікера нардепи зустріли сміхом та вигуками.

Раніше журналісти, які під час засідань парламенту перебувають у ложі преси, зафіксували зокрема, як нардеп від «Слуги народу» Олександр Дубінський ходив залою Ради з коробочкою для харчів і щось їв.

А депутат фракції «Опозиційна платформа – За життя» Ілля Кива 2-го жовтня в Раді узагалі попався на не дуже пристойній поведінці.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/zadovolnialy-svoi-fiziolohichni-potreby-u-sesiinii-zali-razumkov-vystavyv-na-posmikhovysko-nardepiv-dubinskoho-ta-kyvu-video-297844.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя