У Національній опері України виступить найкращий оперний співак світу

Андрій Кимач став найкращим молодим оперним співаком світу 2019 року — У Національній опері України виступить найкращий оперний співак світу
Андрій Кимач став найкращим молодим оперним співаком світу 2019 року
Наш співвітчизник Андрій Кимач цього року завоював тріумфальну перемогу на одному з найпрестижніших конкурсів оперних співаків Об этом сообщает tp0642.in.ua со ссылкой на СМИ.


У Національній опері України в рамках проекту «Українські оперні зірки в світі» на глядачів чекає зустріч з нашим співвітчизником, переможцем конкурсу BBC Cardiff Singer of the World і найкращим молодим оперним співаком світу 2019 року Андрієм Кимачем (баритон).


На сцені театру він з’явиться відразу в двох постановках – «Кармен» (9 жовтня) і «Алєко» (15 жовтня).


Про це KV повідомили в Нацопері.


«З радістю повідомляю про участь у жовтневих спектаклях «Кармен» (в ролі Еськамільйо) і «Алєко» Андрія Кимача — прекрасного артиста, який цього року завоював тріумфальну перемогу на одному з найпрестижніших конкурсів оперних співаків BBC Cardiff Singer of the World і став найкращим молодим оперним співаком світу 2019 року. Ще раз вітаю Андрія з блискучою перемогою! З нетерпінням чекаємо його дебют на київській сцені», — сказав головний режисер Національної опери Анатолій Солов’яненко.


Андрій Кимач родом з Вінницької області. Закінчив філософський факультет університету ім. Тараса Шевченка та вокально-диригентський факультет Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського (педагог Володимир Гришко).


Зазначимо, Андрій Кимач на міжнародному конкурсі виконував арію тореадора з опери «Кармен» і арію Алєко з однойменної опери Рахманінова.


Конкурс BBC Cardiff Singer of World (Кардіфського голосу) — міжнародний конкурс оперних співаків, який проходить раз на два роки в британському місті Кардіфф. Він вважається найпрестижнішим конкурсом по оперному співу серед молодих виконавців віком з 18 до 32 років.


Читайте також:

  • «Найкращий співак світу» Андрій Кимач: Після консерваторії я працював на заводі у Польщі


Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/u-nacionalniy-operi-ukrajini-vistupit-naykrashchiy-operniy-spivak-svitu-630221.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя