«Американці все зіпсують». Коломойський похвалився, що в секретному режимі сам вирішує проблему Донбасу

Олігарх Ігор Коломойський вважає, що Україна ніколи не вступить в НАТО і ЄС
Олігарх Ігор Коломойський вважає, що Україна ніколи не вступить в НАТО і ЄС


«Російські танки будуть розміщені біля Кракова і Варшави. Ваше НАТО буде бруднити штани і купувати памперси» Об этом сообщает chartvideo.in.ua со ссылкой на СМИ.Олігарх Ігор Коломойський заявив, що зараз працює над тим, щоб «врегулювати конфлікт на Донбасі». Однак він відмовився розголошувати будь-які деталі своєї роботи в цьому напрямку, оскільки вважає, що американці «все зіпсують і завадять». Про це олігарх заявив в інтерв’ю американській газеті The New York Times.


Він також висловився за врегулювання конфлікту на Донбасі і відновлення відносин між Москвою і Києвом. За словами олігарха, травми, нанесені українським громадянам війною на сході країни, «швидко підуть в минуле». При цьому він додав, що влада США лише використовує Україну в своїх геополітичних цілях.


Коломойський також вважає, що Україна ніколи не вступить в НАТО і ЄС, отже, за його словами, не треба витрачати час на переговори з американськими і європейськими партнерами.


Олігарх впевнений, що українській владі необхідно прийняти реальність і навіть не намагатися вступити до Північноатлантичного альянсу і Євросоюз.


При цьому він вважає, що Росія хотіла б привести Україну «в новий Варшавський договір». «Російські танки будуть розміщені біля Кракова і Варшави. Ваше НАТО буде бруднити штани і купувати памперси», — сказав Коломойський.


Раніше повідомлялося, що Коломойський запропонував «взяти у росіян 100 мільярдів доларів» та відмовитися від співпраці з МВФ.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/amerikanci-vse-zipsuyut-kolomoyskiy-pohvalivsya-shcho-v-sekretnomu-rezhimi-sam-virishuje-problemu-donbasu-639685.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя